НМТ/ЗНО з математики

МАТЕМАТИКА 2023

Загальна інформація

Реєстрація НМТ  

Тест НМТ з математики онлайн


МАТЕМАТИКА 2022
Завдання ЗНО з математики минулих років за посиланням 
МАТЕМАТИКА 2021

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, мають вибрати математику для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зміст сертифікаційної роботи з математики визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з математики для загальноосвітніх навчальних закладів.

Загальна інформація за посиланням: 

Завдання ЗНО з математики минулих років 
ЗНО з математики стане обов'язковим у 2021 році
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики з 2021 року стане обов’язковим для усіх учнів, які здобуватимуть повну загальну середню освіту. 
Відповідна норма міститься у новому Порядку проведення державної підсумкової атестації, що затверджений МОН.
Планується, що іспит з математики у формі ЗНО проходитимуть особи, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 11 класі, а також здобуватимуть професійну (професійно-технічну) освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, окрім осіб, які здобули повну загальну середню освіту раніше.
Для учнів 4-х та 9-х класів державна підсумкова атестація з математики стане обов'язковою у цьому навчальному році. Іспити відбуватимуться письмово у закладах освіти, в яких навчаються учні.
Як відомо, державна підсумкова атестація з української мови зараз є обов'язковою для здобувачів всіх рівнів загальної середньої освіти.

Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт
Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочнеться 5 лютого, всім випускникам шкіл необхідно мати паспорт громадянина України (ID-картку). Така норма зазначена у Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Зокрема, особа, яка реєструється для проходження зовнішнього оцінювання, має під час реєстрації разом з іншими документами подати копію паспорта громадянина України.
Виключення щодо обов'язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО діятиме тільки для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 лютого 2019 року. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Хто і як складатиме ЗНО у 2019 році?
В 2019 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО  складатимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.
Учні 9-х класів складатимуть шкільні іспити у письмовій формі, але не у формі ЗНО.
Запуск ЗНО для учнів 9-х класів планується не раніше 2026/27 навчального року.
Випускникам 11-х класів буде необхідно скласти шкільні іспити у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:
українська мова і література (українська мова);
математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня);
один із навчальних предметів, зазначених в переліку предметів ЗНО (за вибором учня).
Учням, які оберуть для складання іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано залежно від рівня, на якому вони вивчали мову.
Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України.


Немає коментарів:

Дописати коментар