Конкурси




Кенгуру-2024

Здобувачі освіти гр №2 КК-22 прийняли участь в Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру -2024"





Конкурс графіки і анімації - 2024


ІІ місце в конкурсі отримала здобувачка освіти Крістіна Горбатюк гр №3 КК-21 з фільмом "Боже, Україну збережи"


"Кенгуру"-2023 скликає друзів

З 16-19 березня 2023 року пройшов Міжнародний математичний конкурс в дистанційному форматі. 20 здобувачів освіти  І-ІІІ курсів  центру  прийняли в ньому участь.

Конкурс «Кенгуру» — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати. Організація «KANGOUROU SANS FRONTIERES» налічує на сьогодні 46 країн. Україна вперше провела в себе конкурс 1997 року.




Конкурс графіки і анімації - 2023

Основними завданнями Конкурсу є:

        розвиток творчих здібностей учнів, підвищення інтересу до учбового предмету "інформатика", стимулювання процесів впровадження інформаційних технологій в учбовий процес, демонстрація умінь і навиків використання комп'ютерної графіки;

        виявлення і заохочення найбільш талановитих школярів. Розвиток дитячої творчості, реалізація творчого потенціалу учнів в області нових інформаційних технологій та візуального мистецтва;

        привертання уваги громадськості (зокрема професійної) до дитячої комп'ютерної творчості.

Здобувачі освіти нашого центру зайняли наступні призові місця:

ІІ місце - Добитіна Вероніка. Фільм "Моя Україна"

ІІІ місце - Колєснік Дана. Фільм "Живи Україна, борись"

ІІІ місце - Токарчук Віктор. Фільм "Солодке життя"

«Кенгуру»- 2021  скликає друзів

«Математика для всіх»








18 березня 2021  року пройшов  Міждународний  математичний конкурс «Кенгуру».  20 здобувачів освіти  І-ІІІ курсів  центру  прийняли в ньому участь.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» дуже популярний в Україні. Загалом конкурс «Кенгуру», що зародився в Австралії, проводиться у 50 країнах світу і в ній змагаються понад 5,5 мільйонів здобувачів освіти.

Основна мета конкурсу «Кенгуру» – популяризація математичних ідей, підвищення інтересу до математики, розвиток інтелектуальних здібностей  та підтримка талановитої молоді, аналіз  та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.

Конкурс-гра «Кенгуру» відрізняється від традиційних олімпіад, по-перше, тим, що в ній можуть брати участь здобувачі освіти  всіх вікових категорій.

По-друге, різноманітність та оригінальність завдань роблять його дуже цікавим.

Учасникам пропонується 30 задач, до кожної з яких дається 5 варіантів відповіді, серед яких тільки одна правильна. Учасник повинен на спеціальному бланку відмітити правильну відповідь без будь-яких пояснень. На виконання всього конкурсного завдання дається 1 год 30 хв.

Математичний конкурс “Кенгуру” є одним із тих змагань, у якому немає переможених. Кожен  здобувач освіти  знає, що участь у ньому вже є перемогою, особистою перемогою над байдужістю, перемогою зацікавленості над її відсутністю, черговою сходинкою до інтелектуального зростання. Це перемога бажань більше знати і вміти.

Всі учасники по закінченню конкурсу отримують сертифікати, збірники, сувеніри ,а найрозумніші, які набрали найбільшу кількість балів: дипломи.

Інтелектуальні змагання як засіб розвитку здібностей особистості








З 15.02.21-18.02.21 здобувачі освіти нашого центру І-ІІІ курсів прийняли участь в VIII Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2021) з предметів математика та інформатика.

На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення підтримки та розвитку обдарованих здобувачів освіти є проведення конкурсів різних рівнів.  Навчання обдарованих і талановитих, їхня підготовка до професійної реалізації в самостійному житті — актуальне питання сьогодення.

Олімпіада — це конкурс, у якому переможцями стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями і здобувають необхідний досвід.

Олімпіади однозначно потрібні здобувачам освіти як шлях до самовираження, до розвитку. На олімпіадах учасникам  пропонують завдання, які потребують уміння логічно і нестандартно мислити.

 Успіх на олімпіаді пов’язаний не тільки зі здібностями, а і знаннями з предмету.

На даний час підтримка та розвиток обдарованості є одним із пріоритетних напрямків сучасної освіти, оскільки поступ будь-якої країни, регіону, міста залежить саме від здатності її громадян нестандартно, креативно мислити, впроваджувати перспективні інновації в різні сфери суспільного життя.

Конкурс графіки і анімації - 2021

Традиційно учні нашого центру прийняли участь в конкурсі. ІІІ місце зайняв Кириченко Давид гр №5 ЕЗ-19. Фільм "Цікаве про футбол" 




    Математика навколо нас



       В березні 2020 року  Криворізьким навчально-виробничим центром, що є базою експерементального майданчика Всеукраїнського рівня зі STEM-освіти, було проведено конкурс «Математичний марафон» за номінаціями: «Математика у професії»; «Математика розрахункова»; «Математичка»; «Математика у побуті» та «Математичне дозвілля».
Переможцем у номінації «Математичне дозвілля» стала Наталя Чернюх – викладач математики ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти».
За результатами конкурсу переможці в різних номінаціях отримали дипломи, навчально-методичні посібники «Математика і професія» та електрочайники.
Найкращі роботи математичного марафону увійдуть до нової збірки «Математику люблять усі».



  Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2020»

Девіз конкурсу: «Maths pour tous» - «Математика для всіх»








22- 24 травня 2020 року пройшов  Міждународний  математичний конкурс «Кенгуру».  Вперше за історію існування   конкурс був проведений в онлайн-форматі з  причини карантину . 30 учнів нашого навчального закладу прийняли в ньому участь.
Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих учнів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм і підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу, запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.
Конкурс “Кенгуру” – один із найпопулярніших математичних конкурсів для учнів  у світі, який проходить під девізом “Кенгуру скликає друзів” за однаковими завданнями для кожної вікової групи учнів, затвердженими на міжнародній конференції представників країн-учасниць Асоціації.
Математичний конкурс “Кенгуру” є одним із тих змагань, у якому немає переможених. Кожен  учень  знає, що участь у ньому вже є перемогою, особистою перемогою над байдужістю, перемогою зацікавленості над її відсутністю, черговою сходинкою до інтелектуального зростання. Це перемога бажань більше знати і вміти.
Всі учасники конкурсу отримують сертифікати, збірники, сувеніри  ,а найрозумніші, які набрали найбільшу кількість балів: дипломи.


Підсумки обласного віртуального конкурсу педагогічної майстерності

серед викладачів фізико-математичних та ІТ дисциплін

“Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати; треба діяти.”
Йоганн Вольфганг фон Гете.

 У жовтні 2019 – березні 2020 року був проведений обласний віртуальний конкурс педагогічної майстерності серед викладачів фізико-математичних та ІТ дисциплін з метою виявлення та поширення сучасних освітніх технологій, оптимальних форм і методів роботи із здобувачами освіти.
          Конкурс був організований  за номінаціями:
«Здоров’язберігаючі технології на уроці»;
«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у педагогічній діяльності»;
«Використання проектних технологій в освітньому процесі»;
«Педагогічні знахідки»;
« Креативна виховна  година» з предмету;
«Мій результативний (вдалий) урок навчального року».
           В обговоренні та оцінці робіт педагогів поданих на Конкурс в on-line голосуванні прийняли участь 390 осіб. Результати on-line голосування враховані членами журі при підведенні підсумків Конкурсу.
         Учасники Конкурсу  продемонстрували використання в освітньому процесі новітніх освітніх методів та технологій, а саме: веб-квести, дослідницькі та навчальні проєкти, інтеграція дисциплін, використання блогів, Інстаграм-акаунтів, буклетів, презентацій, створення власних книг.
За результатами Конкурсу:
          в  номінації «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у педагогічній діяльності»:
 дипломом ІІ ступеня отримала  Анциферова Ольга  Петрівна, викладач Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти (проект «Фізика в медицині»);
           в  номінації «Мій результативний (вдалий) урок навчального року»:  дипломом ІІІ ступеня отримала Чернюх Наталю Григорівну, викладач Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти (методична розробка уроку «Презентація  показникової функції»).

            По завершені Конкурсу навчально –методичному цетру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській планується   до 01.06.2020 року підготувати Збірку кращих методичних розробок віртуального Конкурсу педагогічної майстерності серед викладачів фізико-математичних та ІТ дисциплін та організувати поширення і впровадження у практику досвіду роботи переможців Конкурсу.


Конкурс графіки та анімації – 2020

Згідно плану роботи Дніпропетровського обласного центру науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді у січні 2020 року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді проводився  обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації
Основні завдання  Конкурсу :
- розвиток творчих здібностей учнів, підвищення інтересу до учбового предмету "інформатика", стимулювання процесів впровадження інформаційних технологій в учбовий процес, демонстрація умінь і навиків використання комп'ютерної графіки;
- виявлення і заохочення найбільш талановитих учнів. Розвиток  творчості, реалізація творчого потенціалу учнів в області нових інформаційних технологій та візуального мистецтва.
До участі у заході були запрошені учні закладів загальної середньої освіти, позашкільних та професійно – технічних навчальних закладів освіти.
Учні нашого центру традиційно прийняли участь номінації «Відеоролики та комп'ютерна анімація»:
Омельченко Олександр «Топ 15 найабсурдніших рекордів Гінеса» за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=0klGXohwAQs
Москальова  Вікторія «15 фактів про Україну» за посиланням
Труханова Катерина  «Топ 20 дивних заборон у світі» за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=rgpJCw1aJqc&t=3s
 Робота Омельченко Олександра зайняла  ІІІ місце в обласному конкурсі Комп’ютерної графіки та анімації в номінації «Відеоролики».
 Отримане призове місце серед учасників з числа здобувачів освіти  спеціалізованих шкіл та ліцеїв, загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів є ствердженням високого рівня викладання інформатики та інформаційних технологій , підготовки робітничих кадрів.

Вітаємо всіх наших учів, які взяли учісця асть у конкурсі та бажаємо успіхів і натхнення для подальших творчих звершень!


Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2019»






Девіз конкурсу: «Maths pour tous» - «Математика для всіх» 

        21 березня 2019 року учні центру взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».
Мета конкурсу – зацікавити учнів математикою. Конкурс проводиться в один день в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи. Конверти із завданнями відкриваються у день проведення конкурсу в присутності учасників. Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу. 

Започаткував цю гру на початку 80-х років ХХ століття Пітер Голлоран, професор математики з Сіднея. Він запропонував набір задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі учнів могли взяти участь одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний. 

 Спочатку в Франції у 1991 році, а потім і в інших країнах Європи стала проводитися гра «Кенгуру». У липні 1994 року на Раді Європи в Страсбурзі Генеральна асамблея зареєструвала асоціацію «КАNGOUROU SANS FRONTIERES» ( KFF), що перекладається «Кенгуру без кордонів», у яку ввійшло 10 країн. На сьогодні асоціація об’єднує учасників понад 45 країн. 

В Україні вперше він був проведений у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті, викладач якого Євген Пенцак був першим координатором гри «Кенгуру» в нашій країні. 

 Дякуємо всім учням, які проявили зацікавленість, захотіли перевірити свої знання та взяли участь у Міжнародній математичній грі!


Конкурс графіки та анімації – 2019

Згідно плану роботи Дніпропетровського обласного центру науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді у січні 2019 року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді проводився  обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації
  Основні завдання  Конкурсу :
- розвиток творчих здібностей учнів, підвищення інтересу до учбового предмету "інформатика", стимулювання процесів впровадження інформаційних технологій в учбовий процес, демонстрація умінь і навиків використання комп'ютерної графіки;
- виявлення і заохочення найбільш талановитих учнів. Розвиток  творчості, реалізація творчого потенціалу учнів в області нових інформаційних технологій та візуального мистецтва.
До участі у заході були запрошені учні закладів загальної середньої освіти, позашкільних та професійно – технічних навчальних закладів освіти.
Учні нашого центру традиційно прийняли участь номінації «Відеоролики та комп'ютерна анімація»:
-          Афонін Артур «Дружба та братство» - ІІ місце;
-         Петрухно Амадей «Свято наближається» - ІІІ місце;
-         Співак Сергій «З народної криниці» - - ІІ місце;
-         Москальова Віка «Любіть Україну» - ІІІ місце.
 За результатами журі конкурсу наші учні зайняли ІІ та ІІІ місця.
Вітаємо всіх наших учів, які взяли участ
ь у конкурсі та бажаємо успіхів і натхнення для подальших творчих звершень!




Участь в роботі освітнього  проекту "На урок"

Прийняла учась в липневому 2018 р. конкурсі методичних розробок.




До вашої уваги особиста сторінка учасника проекту. 



Участь в щорічному конкурсі "Панорама творчих уроків 2018"


 Умови  конкурсу  




Третє місце в обласному конкурсі компꞌютерної графіки та анімації

Протягом лютого-квітня 2018 року проходив обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації.
Конкурс проводиться щорічно, на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.
Мета та завдання конкурсу:
- розвиток творчих здібностей учнів, підвищення інтересу до інформатики, стимулювання процесів упровадження інформаційних технологій у навчальний процес, демонстрація умінь і навиків використання комп’ютерної графіки;
- формування креативного мислення учнів у процесі освоєння сучасних комп’ютерних технологій при створенні художньо значущих робіт;
- виявлення і заохочення найбільш талановитих учнів, розвиток дитячої творчості, реалізація творчого потенціалу в галузі нових інформаційних технологій та візуального мистецтва;
- звернення уваги громадськості (зокрема професійної) до учнівської комп’ютерної творчості.
В конкурсі брали участь Завізіон Настя, Каширний Роман, Петюренко Катерина, Співак Сергій (номінація “Комп’ютерна графіка”).
За результатами журі конкурсу, які були опубліковані 23 квітня, Співак Сергій, учень нашого центру, посів призове третє місце в номінації «Відеоролик»! 
Вітаємо всіх наших учів, які взяли участь у конкурсі та бажаємо успіхів і натхнення для подальших творчих звершень!



Міжнародна математична гра "Кенгуру"-2018



«Математика – цариця всіх наук»

Карл Фрідріх Гаусс

15 березня 2018 року вперше в нашому навчальному закладі пройшов математичний конкурс “Кенгуру”, в якому взяли участь учні І та ІІ курсу.
“Кенгуру” – одне з наймасовіших математичних змагань у світі. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих учнів, розвиток їх інтелектуальних здібностей.
Цікава історія цього конкурсу: на початку 80-х років 20 століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею організував новий тип гри для австралійських учнів. Це були тести з відповідями, перевірку яких здійснював комп'ютер.
У 1993 році ця гра-конкурс поширилася у Франції та отримала назву "Кенгуру" в честь країни, в якій вона народилася.У 1994 році в неї вже почала грати Європа, а в 1997 році і Україна.
Щороку в березні місяці учні з усього світу беруть участь у цьому математичному конкурсі.
В Україні оргкомітет Міжнародної гри «Кенгуру» знаходиться в Львівському фізико-математичному ліцеї, де також здійснюється і перевірка робіт учасників конкурсу. 
Сподіваємося, що участь у математичному конкурсі “Кенгуру” стане доброю традицією в нашому центрі.




Міжнародна природознавча гра "Геліантус"

 Нагородження учнів грамотами, дипломами та сертифікатами за участь у VІII Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»- 2017, в якій уперше взяли участь учні нашого навчального закладу. 









Конкурс журналу "Профтехосвіта"





Створюємо імідж профтехосвіти Дніпропетровщини
Логотип ПТО  области
З метою створення єдиного відкритого інформаційного простору для підтримки творчих педагогів та вихователів, популяризації кращого педагогічного досвіду серед профтехосвітян з виховної роботи, стимулювання педагогів їх подальшу співпрацю з фаховою пресою педпрацівники професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області взяли участь у конкурсі журналу «Профтехосвіта» видавництва «Шкільний світ» на кращі методичні розробки уроків, сценаріїв виховних і позаурочних заходів, присвячених Дню професії.
На конкурс було представлено всього  понад 300 робіт. Від Дніпропетровської області було представлено понад 30 робіт з 12 ПТНЗ області.
Перемога в конкурсі переконує в тому, що педагоги профтехосвіти області віддано працюють на імідж профтехосвіти області. Дякуємо всім учасникам за їхні цікаві роботи та небайдужість до проблем професійного виховання учнів.

В.М.Василиненко

Директор НМЦ ПТО

 Ill місце

Чернюх Наталія Григорівна, викладач ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», м. Жовті Води; Твереза Тетяна Миколаївна,викладач ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», м. Жовті Води; Анциферова Ольга Петрівна, викладач ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.


Результати  конкурсу   

3 коментарі: